Reference Hotel 1 - pobytové balíčky


Reference: Mimo mnoha spokojených zákázníků patří mezi naše obchodní partnery například Siemens s.r.o., ČSOB a.s., Zentiva k.s., Česká spořitelna a.s., T-mobile a.s., HP s.r.o. nebo RWE a.s..

Media: O našich aktivitách jste se mohli dočíst např. v Hospodářských novinách, Lidových novinách, Denících Bohemia na serveru Idnes.cz či v magazínech Glanc, Profit nebo Strategie.

Ocenění: Náš partnerský web Romantické víkendy se umístil na třetím místě v prestižní soutěži Živnostník roku ve Středních Čechách

Členství a spolupráce: Jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, aktivně spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i regionálními organizacemi na podporu cestovního ruchu.

10 důvodů proč zvolit pobytový balíček na serveru Hotel1

1. Pobytové balíčky se zaměřením na wellness prodáváme již více než deset let (narozdíl od některé "sezonní konkurence"); členství v Hospodářské komoře České republiky, spolupráce s Českou centrálou cestovního ruchu a agenturou na podporu domácího cestovního ruchu, zákaznicky ověřený a bezpečný eshop, mnoho spokojených klientů, firem i provozovatelů je tou nejlepší garancí pro Vás, že naše služby skutečně fungují a jsou prověřené.

2. Ceny našich pobytových balíčků jsou vždy konečné - cena je vždy kalkulována na víkend (3 dny a 2 noci) pro dvě osoby a je v ní zahrnut jak pobyt, tak mnoho dalších přidaných aktivit (nikde nemáme cenu od či různé hvězdičky, které mají za cíl mást kupující).

3. Pobytové balíčky na wellness a relaxační víkendy sestavujeme s cílem, abyste si užili jak pobyt na netradičním místě (v nabídce máme většinu turisticky populárních destinací v ČR), tak zajímavý doplňkový program.

4. Naše pobytové lokality se nacházejí po celé ČR (ale je možné se s námi vypravit i na Slovensko či do Maďarska) a wellness víkendy jsou stavěny pro všechny věkové kategorie.

5. Certifikát a veškeré informace k pobytovému balíčku zasíláme v dárkovém balíčku, abyste vše mohli rovnou předat obdarované / mu, poukazy na pobyty mají šestiměsíční platnost, aby si obdarovaná / ý mohl ideálně zvolit termín pobytu dle svého požadavku, v případě zájmu nabízíme možnost bezplatné výměny pobytového balíčku za jiný, pokud by zvolený pobyt obdarovaným nevyhovoval.

6. Na wellness a relaxačních víkendech s námi spolupracují jak významné hotelové řetězce, tak menší rodinné hotely, všichni naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření provozovatelé hotelů, pravidelně kontrolujeme poskytované služby a necháváme si vypracovávat hodnocení jednotlivých pobytů.

7. Dárkovou zásilku s poukazem na pobyt Vám v případě zájmu doručíme kurýrem do 24 hodin po celé ČR, při doručení balíčku emailem obdržíte certifikát s informacemi k pobytu během několika minut od objednávky a ihned můžete obdarovávat nebo vyrazit na víkend.

8. Nonstop 24 hodinový telefonický servis i během víkendů je Vám neustále k dispozici (my nezavíráme v 18.00).

9. Wellness a relaxační víkendy jsou výborný dárek k Vánocům, výročí, Valentýnu, svatbě či k ostatním významným rodinným událostem, naše pobyty lze využít i jako vhodné dárky pro zaměstnance, pobyty se hodí i do benefit programů do soutěží či pro obchodní partnery (nabídku pro firmy rádi připravíme na míru).

10. Pobytové balíčky prodáváme jak s otevřeným datumem tak přímo na vybrané termíny, pobyt Vám rádi připravíme i zcela na míru - stačí nám zaslat Vaše požadavky na lokalitu a program.