Hotel 1 - wellness a relaxační pobytové balíčky


Naše společnost se specializuje na wellness a relaxační pobytové balíčky, které svým klientům nabízí již více než čtrnáct let. Pokud si zvolíte pobytový balíček z naší nabídky, tak se budete moci těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační vyžití během celého pobytu. Čekají Vás wellness balíčky během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele či další procedury, budete relaxovat v bázenu, sauně, bylinné lázni či třeba při pivní koupeli. Během našich pobytových balíčků doplníte energii, dopřejete svému tělu nezbytný odpočinek a ještě prožijete pohodové dny ve společnosti svého partnera/partnerky.

Ceny u našich pobytových balíčků jsou vždy finální za wellness víkend pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaný ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Wellness a relaxační pobyty jsou vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr pobytového balíčku i na obdarovaném a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách.

Co se týče termínu pobytových balíčků, znovu se maximálně snažíme vyjít vstříc požadavkům klientů a proto poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Poukaz na pobytový balíček Vám jsme schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský web obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo (viz. Reference).

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým pobytovým balíčkům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařený wellness či relaxační víkend!

Váš tým HOTEL1.cz