8SM Relaxační pobyt pro ženy v Beskydech
Ubytování na kouzelném místě, lahodná plná penze formou rautových stolů, masáže, relaxační a zkrášlovací procedury, neomezené užívání bazénu a saunového světa a samozřejmě mnoho dalších možností na vydařené dny Vám nabídne balíček Pobyt pro ženy v Beskydech.

Zde je kompletní program Pobytu pro ženy v Beskydech: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro dámy nachystali ubytování v oblíbeném wellness hotelu v čisté přírodě pod Beskydskými hřebeny. Hotel je obklopen lesy a nabízí krásný výhled do údolí řeky Bečvy a na horské hřebeny Pusteven a Radhoště. Připraveny pro Vás budou moderní hotelové pokoje kategorie Lux. Součástí balíčku je plná penze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci formou studených a teplých rautových stolů.

Hlavním bodem pobytu v Beskydech je však relaxace. Během celého pobytu Vám bude neomezeně k dispozici nově otevřené hotelové wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunovým světem, fitness centrem a venkovním bazénem. Dále je součástí pobytu 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy, 2x regenerační ajurvédské prohřátí těla bylinnou párou a jako bonus 2x japonská manikúra. Jistě bude třeba vyšetřit i nějaký čas na poznávání okolních krás, protože ty si Vaši návštěvu plně zaslouží. Wellness pobyt v Beskydech připraví tři dny přesně podle Vašich představ. Pojeďte si tedy užít vydařenou relaxaci do krásné beskydské přírody.

K Pobytu pro ženy v Beskydech lze doobjednat
K Pobytu pro ženy v Beskydech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dvě dámy - 2 360 Kč, 2) Prodloužení pobytu o další noc včetně plné penze - 2 960 Kč, 3) Balíček Relax plus - 1x masáž lávovými kameny a 1x relaxační masáž zádové sestavy - 1 299 Kč, 4) Balíček Top - 1x zkrášlující medová masáž a 1x masáž lávovými kameny - 1 299 Kč, 5) Balíček De Luxe -1x tradiční havajská masáž, 1x masáž hot stones lávovými kameny - 1 499 Kč, 6) Balíček Beauty Lady - kompletní kosmetické ošetření pleti a manikura pro obě dámy - 2 798 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie Lux v oblíbeném beskydském hotelu. Součástí každého pokoje je koupena s WC, kvalitní nábytek z masivního modřínového dřeva, LCD televizor, pracovní stůl s křeslem, telefon, Wi-Fi připojení k internetu a fén. Na pokoj je v případě zájmu možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během Pobytu pro ženy v Beskydech si jistě pochutnáte na lahodné plné penzi. Vydatné snídaně formou bufetových stolů doplní oběd a večeře formou rautových stolů s výběrem teplé a studené kuchyně.

Lokalita pobytu pro ženy
Severní Morava - Beskydy - Rožnovsko (Horní Bečva)

Zajímavosti okolí
Pobyt pro ženy v Beskydech Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní
Pobyt pro ženy v Beskydech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro dvě dámy je 2 360 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí i pokoje pro handicapované klienty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi.

cena: 8299,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]