10V Prodloužený wellness víkend pro dámy - Náchodsko
Čtyři dny v oáze relaxace jsou připraveny v pobytovém balíčku Prodloužený wellness víkend pro dámy. Pokud si tedy chcete na několik dní odpočinout a doplnit nezbytnou energii, tak tento pobyt s kvalitním ubytováním a wellness programem na každý bude jistě správnou volbou.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený wellness víkend pro dámy: tentokrát Vás vypravíme do nedávno otevřeného wellness hotelu, kde si maximálně vychutnáte prodloužený víkend. Hotel se nachází nedaleko Náchoda a nabízí jak komfortní ubytování tak pestré možnosti na wellness a relaxaci. Během prodlouženého wellness víkendu pro Vás bude připraveno 8 relaxačních procedur. Obě dámy se mohou těšit na klasickou masáž zádové sestavy, liftingovou masáž obličeje, uvolňující aromatickou masáž a relaxační spa koupel ve vířivé vaně. Dále jistě využijete i privátní vstup do hotelového bazénu s protiproudem a možnost vyzkoušení cvičení na fitness rotopedu.

Během pobytu pro Vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a nechybí ani jeden lahodný oběd či večeře (v případě zájmu lze doobjednat polopenze). Jako součást balíčku též obdržíte propagační materiály k regionu, abyste se mohly vypravit na zajímavý výlet za poznáním, za sportem či jen tak na procházku do okolní přírody. Nechte se tedy hýčkat celé čtyři dny během Prodlouženého wellness víkendu. pro dámy.

K Prodlouženému víkendu pro dámy lze doobjednat
K Prodlouženému wellness víkendu pro dámy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 2 400 Kč, 2) Balíček Relax - 1x masáž hot stones lávovými kameny, 1x klasická masáž celého těla - 1 899 Kč, 3) Balíček masáží - 1x havajská masáž, 1x klasická masáž celého těla - 1 899 Kč, 4) Polopenze během celého pobytu - 2 100 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného wellness hotelu Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD - TV, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování
V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou teplých a studených švédských stolů na každý den a jeden lahodný oběd či večeře pro obě dámy. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi. Útulná hotelová restaurace v rustikálním stylu Vám během pobytu nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici Vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita víkendu pro ženy
Královehradecký kraj - hotel se nachází u Náchoda

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko - teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní
Prodloužený wellness víkend pro dámy je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu - cena za noc navíc pro dvě dámy je 2 400 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště, které je pro hosty zdarma. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen.

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]