21J Romantická noc pro dva na Hluboké
Ne každý vyšetří na pobyt celý víkend a proto jsme pro Vás připravili Romantickou noc na Hluboké. V balíčku s výběrovým ubytováním v oblíbeném hotelu, spoustou romantiky a relaxace Vám zaručeně nebude nic chybět.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc na Hluboké: ubytujeme Vás v komfortním hotelu 4* kategorie, který se nachází ihned u zámecké dominanty v Hluboké nad Vltavou. Zámecké zahrady Vám poslouží jako ideální místo na romantickou procházku a jistě též nevynecháte prohlídku samotného zámku, který je otevřen celoročně.

Po příjezdu bude pro pána připravena láhev sektu, dámu přivítáme rudými růžemi a sladkým překvapením. Následně se třeba vypravíte do hotelového relaxačního centra (bazén s protiproudem, whirpool, sauna, infrasauna), kam budete mít po celou dobu pobytu neomezený vstup. Následovat bude lahodná romantická večeře při svíčkách včetně aperitivu a láhve vína, která bude tím nejlepším začátkem vydařeného romantického večera. Ráno si pak pochutnáte na snídaních formou švédských stolů. (Balíček je samozřejmě možné prodloužit o druhou noc na víkendový pobyt - za 2 800 Kč.)

K pobytu Romantická noc na Hluboké lze doobjednat
K pobytu Romantická noc na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 800 Kč, 2) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 3) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 799 Kč, 4) Balíček Hit - projížďka kočárem po Hluboké a 2x klasická rekondiční masáž - 2 999 Kč, 5) Balíček Relax Speciál - regenerační zábal nohou pro dámu, klasická masáž pro pána - 1 899 Kč, 6) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu - 1 699 Kč, 7) Balíček Hluboká Exklusive - zkrášlující zábal v banánových listech pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 2 699 Kč, 8) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 9) Let balonem pro pár nad Hlubokou (duben až říjen) - 14 999 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné hosty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem či minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Romantická noc na Hluboké je zahrnuta polopenze. V den příjezdu pro Vás bude připravena tříchodová romantická večeře při svíčkách včetně aperitivu a láhve vína. Druhý den pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita romantické noci
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámecké dominanty)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Romantickou noc na Hluboké je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji. Pobyt lze i prodloužit - cena za noc navíc se snídaní je 2 800 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 5199,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]