7ZČ Wellness víkend v Mariánských Lázních
HIT Wellness víkend v Mariánských Lázních Vám nabídne ubytování ve 4* hotelu, lahodnou polopenzi, vstup do wellness centra a hlavně relaxační program čítající neuvěřitelných 11 procedur.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních: tentokrát se můžete těšit nakvalitní ubytování (hotel byl oceněn nejlepším 4* hotelem Karlovarského kraje za rok 2013) vestylových pokojích typu Exclusive oblíbeného 4* hotelu v Mariánských Lázních. Během pobytu pro Vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a každý večer si vychutnáte lahodnou večeři formou tříchodového menu dle Vašeho výběru formou a la carte.

Avšak jak jsme slíbili hlavně budete plnými doušky relaxovat. Zde je rozpis procedur, které Vám wellness víkend nabídne: pro dámu bude připravena regenerační kaviárová maska následovaná masáží obličeje, parafínový zábal rukou, pleťová maska dle výběru a typu pleti, medová detoxikační masáž a anticelulitidní zábal. Pán se zase může těšit na masáž zádové sestavy lávovými kameny, skořicový zábal, pleťovou masku dle výběru a typu pleti, parafínový zábal rukou a medovou detoxikační masáž obličeje. K tomu ještě přidejte vstup do hotelového wellness centra s whirpoolem a saunou a je jasné, že Vás v Mariánských Lázních čeká vydařený pobyt plný relaxace a odpočinku.

K Wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 490 Kč, 2) Green free pro pár na 18 jamkové hřiště v Mariánských Lázních - 2 500 Kč, 3) Balíček Hit - pro pána golfový simulátor, pro dámu relaxační masáž celého těla - 1 899 Kč, 4) Balíček Spa - aromamasáž pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Nové, elegantně vybavené pokoje typu Exclusive 4* hotelu jistě uspokojí i náročné hosty. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem, župany a neperlivá voda.

Stravování
V ceně pobytu Wellness víkend v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů (včetně bio produktů) a na dvě lahodné večeře formou tříchodového menu dle vlastního výběru z a la carte lístku v hotelové restauraci, která se specializuje na středomořskou kuchyni. Dále Vám bude k dispozici denní caffe bar s nabídkou koktejlů, kavárenské a cukrárenské menu, letní terasa s grilem a udírnou.

Lokalita wellness víkendu
Mariánské Lázně - Západní Čechy

Zajímavosti okolí
Pokud se budete chtít vypravit na zajímavý výlet do blízkého okolí Mariánských Lázní, tak zde je několik doporučených tipů: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či další města patřící do lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary a Františkovy Lázně.

Ostatní
Pobyt Wellness víkend v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc pro pár včetně snídaně formou švédských stolů je 3 490 Kč), parkoviště se nachází přímo před hotelem, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované. Kvalitní služby hotelu dokládá prestižní ocenění nejlepší 4* hotel v Karlovarském kraji za rok 2013.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]