8Z Wellness pobyt s dětmi v termálech - Maďarsko
Pobyt s dětmi v termálních lázních Vás zavede do nejvyhledávanějšího maďarského lázeňského letoviska Hevíz, kde pro celou Vaší rodinu bude připraveno výběrové ubytování a pestrý wellness program (neomezeně vodní i saunový svět, masáže), lahodná strava formou polopenze a mnoho možností na relaxaci v čele s termálním jezerem se "zázračnou vodou".

Zde je kompletní program Pobytu s dětmi v termálních lázních Hevíz: oblíbené lázeňské centrum Maďarska Vám poskytne tři dny plné relaxace. Připravili jsme pro Vás výběrové ubytování v hotelu standardu 4*superior, nedaleko termálního jezera, kterým je Hevíz proslaven. Jedná se o největší jezero s teplou léčivou vodou na světě. Teplota vody v létě dosahuje až 35 stupňů a v zimě neklesá pod 22 stupňů Celsia a proto je lokalita vyhledávána celoročně.

Pokud tedy zrovna nebudete využívat blahodárné účinky Hevízského jezera, tak pro Vás budou k dispozici pestré wellness možnosti přímo v hotelu. Během pobytu můžete neomezeně využívat: vnitřní bazén s atrakcemi, venkovní bazén s vodními atrakcemi Acapulco, bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, finské sauny, parní lázeň, tepi-caldarium, frigidarium i fitness centrum. Dále se můžete účastnit aktivních či dětských programů přímo v hotelu. Abyste na takto nabitý program měli dostatek energie, je pro celou rodinu připravena polopenze formou Vital stravování (viz Stravování). A nechybí ani možnost výběru mezi aroma koupelí či masáží pro rodiče - vše již v ceně balíčku. V případě zájmu je možné rodinný pobyt prodloužit dle Vašich požadavků.

Ostatní služby
Přímo v hotelu je možné využít následujících služeb: svět bazénů a svět saun, fitness centrum, dětský koutek, lékařskou poradnu, poradnu pro zdravý životní styl, pronájem kol, hotel zajišťuje dále následující programy: večer s maďarským folklórem, taneční večery, prohlídku města s průvodcem, ochutnávku vín z oblasti Badacsona, pestrou nabídku aktivních sportovních programů: ranní rozcvička, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla, animační programy, programy pro děti a nabízí i několik výletů po zajímavých místech v okolí jako např. zámek Festetics, Keszthely, okružní cesta kolem Balatonu, večer s folklórem v tradičním sklípku atd.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortně vybavené pokoje standardu 4*+. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, televizor se satelitním příjmem, mini-bar a připojení k internetu.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze zaměřená na Vital stravování pro všechny členy rodiny. Jak snídaně tak večeře jsou formou pestrých švédských stolů. Snídaně pro Vás budou připraveny v restauraci Citrus a nabídnou více než 150 různých pokrmů pro sestavení nejdůležitějšího jídla dne. Večeře po příjemně prožitém dni bude lahodným výletem do světa gastronomie. Nabídka bufetových stolů bude zahrnovat chutě tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně, vegetariánské pokrmy a typická jídla regionu župy Zala. Kromě toho můžete ochutnat také populární domácí moučníky, tradiční maďarské polévky a balatonské rybí pokrmy či využít bohatý salátový bufet. Mimo restaurace Vám budou k dispozici bar, kavárna a zahradní gril ihned u bazénů.

Lokalita dovolené
Hevíz - Maďarsko (350 Km z Brna)

Ostatní
Pobyt v Hevízu je možné uskutečnit i na delší dobu (cena za noc navíc s neomezeným vstupem do wellness a snídaní je 4 990 Kč pro celou rodinu) případně v průběhu pracovního týdne na libovolné tři dny a dvě noci, přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Uvedená cena je za dva dospělé a 1-2 děti.

cena: 13999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]