2S Víkendový pobyt de luxe nad Prahou
AKCE sleva 50% na tento pobyt - cena za pár po slevě je 6 999 Kč! - platí jen na omezenou dobu do odvolání

Víkendový pobyt nad Prahou připravil jedinečný zážitek pro každý pár. Luxusní ubytování v horních patrech vyhlášeného pětihvězdičkového hotelu s kouzelným výhledem na Prahu doplníme o relaxační program a mnoho dalších možností na tři neopakovatelné dny v hlavním městě.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt nad Prahou: jak již úvod napověděl, tento pobyt Vám nabídne nevšední ubytování v centru hlavního města. Máme pro Vás připraven výběrový pokoj v horních patrech hotelu, který je charakteristický nejen svojí výškou (šestá nejvyšší budova v ČR), ale i kvalitou služeb, stylem a péčí o své hosty. Komfortní ubytování v luxusních pokojích odkud budete mít celou Prahu jako na dlani doplníme o relaxační zážitek. Ke dvěma klasickým masážím přidáme neomezený vstup do hotelového wellness centra (sauna, bazén, fitness, pára), které se nachází v posledním patře hotelu a odkud budete moci (třeba přímo z bazénu viz obrázky) obdivovat Prahu jako z ptačí perspektivy. A věřte, že večerní pohled z bazénu na osvětlenou Prahu opravdu stojí za to.

Během víkendového pobytu si dále pochutnáte na snídaních formou švédských stolů. Na další pochutiny můžete zajít do některé ze tří stylových restaurací, které jsou součástí hotelu. Samotný hotel je takový vnitřní svět ve kterém naleznete vše nezbytné pro maximálně vydařený pobyt. Ale nezapomeňte, že ubytování v centru metropole Vám poskytne i ideální příležitosti na poznávání, kulturu, nákupy či zábavu, kterých Praha poskytuje opravdu dost.

K víkendovému pobytu lze doobjednat
K balíčku Víkendový pobyt nad Prahou je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc pro pár - 5 399 Kč, 2) Balíček Luxury Beauty - manikúra a pedikúra pro dámu, sportovní masáž pro pána - 2 999 Kč, 3) Balíček Relax Speciál - medová terapie pro dámu, čínská masáž pro pána - 3 499 Kč, 4) Balíček Welcome - láhev výběrového sektu plus 7 ks růží na pokoj - 1 500 Kč, 5) Balíček Orient - čínská masáž Tuina pro dámu, thajská masáž pro pána - 3 499 Kč. Doobjednávky k Víkendovému pobytu nad Prahou prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusně vybavené pokoje Vám mimo neopakovatelného výhledu na Prahu poskytnou maximální komfort ubytování. Součástí výbavy každého pokoje je rádio, hodiny s možností buzení, sejf, minibar, telefon s přímou volbou, datová přípojka pro počítač, připojením k internetu a osobní hlasová schránka. Moderně vybavená koupelna s vanou, župany, vysoušečem vlasů a žehličem na kalhoty Vás též mile překvapí. Interaktivní televizní systém umožňuje buzení, kontrolu aktuálního stavu hotelového účtu, sledování několika pozemních a řady satelitních stanic a Pay TV. Všechny pokoje jsou klimatizovány a opatřeny kouřovými detektory. Jedná se o hotel standardu 5*.

Stravování
V ceně pobytu jsou snídaně formou švédských stolů v luxusní restauraci Let´s Eat. Samozřejmě neni problém k pobytovému balíčku doobjednat i polopenzi. Přímo v hotelu Vám bude k dispozici několik špičkových restaurací - restaurant Let´s Eat specializující se na mezinárodní kuchyni, restaurant Rickshaw, kde si pochutnáte na lahůdkách orientu a restaurant The Grill, kde pro Vás rádi připraví masité pochoutky. Dále můžete navštívit koktejlový bar a hotelovou kavárnu.

Lokalita víkendového pobytu
Praha

Ostatní
Víkendový pobyt nad Prahou je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 5 399 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází garážová stání pro hosty (parkovné není zahrnuto v ceně pobytu), hotel disponuje bezbariérovým pokojem a nekuřáckými patry. Domácím zvířatům je vstup povolen.

cena: 13999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]