16J Balíček Romantika v Hluboké nad Vltavou
Pokud sháníte romantický víkend se skutečně velkým R tak Víkendový pobyt Romantika je přesně tím, co hledáte! Tento pobytový balíček obsahuje úplně vše, co by měl kvalitní romantický víkend nabídnout. Můžete se těšit na výběrové ubytování, lahodné romantické večeře, relaxaci a jako zlatý hřeb projížďku kočárem po Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt Romantika: po příjezdu na místo budete ubytováni v nedávno otevřeném hotelu, jehož komfortní pokoje Vás mile překvapí. Na uvítanou budou na pokoji připraveny rudé růže pro dámu a láhev kvalitního sektu pro pána. Po odpolední procházce městem či relaxaci si vychutnáte lahodnou romantickou večeři včetně láhve vína.

Druhý den víkendového pobytu po bohaté snídani Vás čeká projížďka kočárem po Hluboké nad Vltavou, neboli splněný sen každé romantické duše (v zimních měsících i v případě zájmu je možné kočár nahradit masážemi). V odpoledních hodinách můžete zajít na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků a následně si vychutnáte relaxační Spa rašelinové koupele, která jsou též součástí tohoto víkendového pobytu. Dále jsme nově k balíčku přidali neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu. Po zasloužené relaxační kůře zajisté nepohrdnete poctivým jihočeským tříchodovým menu. Třetí den pobytu po snídani se Víkendový pobyt Romantika nachýlí ke konci, avšak na takto vydařený romantický víkend budete určitě ještě dlouho vzpomínat!

K romantickému víkendu lze doobjednat
K Víkendovému pobytu Romantika je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 800 Kč, 2) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 999 Kč, 3) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu 1 699 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - originální jogurtový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 699 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - zkrášlující zábal v banánových listech pro dámu a masáž hot stones lávovými kameny pro pána - 2 699 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (celoročně) - 3 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: pro milovníky golfu green free na vyhlášeném hřišti v Hluboké nad Vltavou s překrásným výhledem na zámek, pro příznivce jezdectví projížďku na koních, pokud se chystáte relaxovat nebo si protáhnout tělo, tak zajisté využijete bazén, sauny, solárium, fitness studio či masáže. Pro sportovce jsou dále k dispozici tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště, bowling nebo půjčovna kol, kterou se díky mnoha okolním cyklostezkám též vyplatí využít.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Víkendový pobyt Romantika Vám poskytne elegantně zařízené pokoje nedávno otevřeného hotelu čtyřhvězdičkové kategorie, které jistě potěší i náročné hosty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně romantického víkendu je zahrnuta lahodná polopenze. Obě rána se můžete těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů. Dále pro Vás bude jeden večer připravena tříchodová romantická večeře při svíčkách s lahví vína a druhý večer poctivé jihočeské menu o třech chodech. Takže každý milovník dobrého jídla si zaručeně přijde na své.

Lokalita víkendového pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké nad Vltavou se nachází ZOOpark Ohrada a populární Aquapark. Necelých sedm kilometrů to budete mít na romantickou zříceninu hradu Karlův Hrádek, ale i třeba do Českého Krumlova, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a 10 Km to je do jihočeské metropole Českých Budějovic.

Ostatní
Víkendový pobyt Romantika je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 800 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 9899,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]