5V Wellness víkend pro dva v Krkonoších


Wellness víkend v Krkonoších Vás zavede do údolí pod naší nejvyšší horou a nabídne Vám kvalitní ubytování v oblíbeném 4*hotelu, pestrý wellness program v čele s masážemi a neomezeným užíváním hotelového relaxačního centra, lahodnou polopenzi formou bohatých rautových stolů a mnoho dalších zážitků pro vydařený wellness pobyt na horách.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v Krkonoších: tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v nadstandardních pokojích typu Superior v hotelu 4* standardu v Peci pod Sněžkou. Během pobytu si budete moci pochutnat na lahodné polopenzi formou pestrýchrautových stolů v hotelové restauraci. Jako bonus je součástí balíčku stylové posezení při koktejlu v baru v 18. patře hotelu a sladké mlsání čokoládového fondue pro pár.

Během celého pobytu budete moci využívat neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které je složeno z bazénu s protiproudem, sauny, whirpoolu, fitness centra a posilovny. Pro dámu je dále připravena zkrášlující medová masáž a pán se zase může těšit na klasickou masáž zádové sestavy. Ke kvalitnímu ubytování, lahodné stravě a wellness aktivitám přidejte mnoho možností naprocházky, túry, cyklovýlety či sportovní vyžití během celého roku a dostanete maximálně vydařený pobyt v Krkonoších.

Skladba Wellness víkendu v Krkonoších
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v oblíbeném 4* hotelu v Peci pod Sněžkou - k pobytu jsou připraveny nadstandardní pokoje Superior ve vyšších patrech hotelu - polopenze - snídaně i večeře formou pestrých rautových stolů - lahodný koktejl ve Sky baru v 18 patře hotelu - čokoládové fondue pro pár - klasická masáž zádové sestavy pro pána - zkrášlující medová masáž pro dámu - neomezený vstup do bazénu, whirpoolu, sauny, wellness a fitness centra

K Wellness víkendu v Krkonoších lze doobjednat
K Wellness víkendu v Krkonoších je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár 2 600 Kč, 2) Vypadáš skvěle - kadeřnická proměna pro dámu - barvení nebo melír, mytí a střih, hloubkový vitamínový zábal, masáž hlavy, styling a fénování - 1 600 Kč, 3) Balíček masáží - klasická masáž celého těla pro dámu a masáž reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 990 Kč, 4) Balíček Relax Krkonoše - reflexní masáž zad pro pána, celotělový beauty peeling pro dámu - 1 990 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro pár 3 390 Kč, 6) Kadeřník pro dámu - mytí a střih, hloubkový vitamínový zábal, styling a fénování - 999 Kč, 7) Balíček Hit - reflexní terapie plosek nohou pro dámu a vířivová koupel se solí z Mrtvého moře pro pána - 1 350 Kč, 8) Balíček Radost - hodinový bowling a 2x regenerační vířivová koupel -1 490 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráíva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu můžete využívat: vnitřní bazén s protiproudem, saunu, whirpool, fitcentrum, bowling, pestrou nabídku masáží, zábalů a koupelí, spinning, ping pong, squash, ricochet, solárium, půjčovnu kol, půjčovnu lyží, kadeřnictví, venkovní relaxační terasu, pro rodinné pobyty je k dispozici dětský koutek i dětské hřiště. Blízké okolí nabízí mnoho možností na většinu letních i zimních sportů. Nedaleko hotelu je i adrenalin park s letní bobovou dráhou.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie Vám jistě zpříjemní pobyt v Krkonoších (pro pobytové balíčky využíváme nadstandardní pokoje typu Superior ve vyšších patrech hotelu). Do výbavy každého pokoje patří koupelna s toaletou, televize se satelitním přijímačem, rádio, telefon, WiFi, minibar, elektronický trezor, župany, pantofle, fén a varný set s kávou a čajem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku. Pokoje nabízí výhled na Pec pod Sněžkou případně na krkonošské kopce.

Stravování
Pobyt Wellness víkend v Krkonoších zaručeně potěší milovníky dobrého jídla. Součástí pobytového balíčku je polopenze. Jak snídaně tak večeře si vychutnáte formou pestrých studených a teplých rautových stolů (dlouhodobě velice dobře hodnoceno klienty). Hotel si zakládá na kvalitní a pestré stravě z vybraných surovin. Během snídaní si pochutnáte například na čerstvém domácím pečivu či lahodných zákuscích přímo z hotelové pekárny, součástí večeří je vždy pestrý výběr salátů a sezónního ovoce. V hotelu Vám mimo dvou restaurací a letní terasy (kde v létě probíhá grilování) bude k dispozici stylový bar v posledním (osmnáctém) patře, kde si vychutnáte lahodný koktejl (též součástí pobytu) i krásný výhled na okolní kopce.

Lokalita wellness víkendu
Krkonoše - Pec pod Sněžkou

Ostatní
Wellness víkend v Krkonoších je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 2 600 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází nonstop hlídané parkoviště pro hosty. Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty.

cena: 9799,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]