7Z Vinný wellness víkend pro dva v Bojnici

Vinný wellness víkend v Bojnici přináší ubytování ve stylových pokojích, lahodnou stravu, originální vinné relaxační procedury a to vše přímo u romantického Bojnického zámku, který patří mezi nejpopulárnější místa na Slovensku (Bojnice je vzdálena jen cca 1h od hranic s ČR).

Zde je kompletní program pobytu Vinný wellness víkend v Bojnici: tentokrát Vás vypravíme do historické Bojnice, kde se nedaleko od romantického zámku se spoustou věží nachází stylový rodinný hotel. Můžete se těšit na ubytování v komfortních pokojích, které jsou pojmenovány po odrůdách vína, se kterým je celý pobyt spojen.

Ihned po příjezdu budete přivítáni sektem a potěší Vás i sladké překvapení. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a hlavně romantickou večeři pro dva při svíčkách v hotelové restauraci, kde důmyslně snoubí chutě jídla s vínem. Jelikož to budete mít na Bojnický zámek co by kamenem dohodil, tak určitě rádi využijete dvě vstupenky na prohlídku tohoto historického skvostu Slovenska, kde se točila například Šíleně smutná princezna. Můžeme doporučit i procházku zámeckým parkem či návštěvu termálního koupaliště, které je u zámku.

Dále si užijete privátní relaxaci v hotelové jacuzzi samozřejmě doplněnou o pohárek lahodného vína a hlavně zlatý hřeb pobytu v podobě vinných procedur. Tyto netradiční terapie jsou složeny z peelingu z hroznů, kompletní masáže olejem z výtažků z hroznových semen a koupele ve vinných esencích a jejích cílem je zkrášlení a regenerace Vašeho těla. V romantické Bojnici Vás čeká vinný wellness pobyt plný nevšedních zážitků!

K wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Vinný wellness víkend v Bojnici je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 500 Kč, 2) Luxusní večeře formou degustačního menu (5 chodové menu + 5 druhů vína) pro pár - 2 800 Kč, 3) Privátní rezervace hotelového wellness na 3 hodiny včetně 2x hodinové masáže - 2 799 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí jsou k dispozici následující možnosti: wellness centrum, vinotéka, cyklistické a turistické stezky, jezdecký klub nabízející vyjížďky na koních, sportovní vyžití (bowling, tennis, fitness, squash, golf, lyžování), kulturní vyžití, oblíbené termální koupaliště, rybolov.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené hotelové pokoje zajisté zpříjemní Váš pobyt. Každý pokoj je jedinečný a jeho charakter je spojen s odrůdou vína, podle které je i pojmenován. Citlivá souhra barev, drobných detailů i starožitného nabídku navodí nevšední atmosféru z ubytování. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou a WC, klimatizace, připojení na internet, fén, LCD televizor se SAT, radiobudík, kosmetika, župany a domácí obuv. Některé pokoje nabízí výhled přímo na Bojnický zámek (pokud jsou ve Vámi zvoleném termínu k dispozici, vždy rezervujeme pokoje s tímto výhledem).

Stravování
Během pobytu Vinny wellness víkend v Bojnici si přijdou na své milovníci dobrého jídla. Znamenitá hotelová kuchyně, která nabízí menu, jež vyzdvihují snoubení jídla s vínem si Vás zaručeně získá. V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro dva při svíčkách. V případě zájmu je možné doobjednat i druhou večeři pro pár. K dispozici Vám bude hotelová restaurace a samozřejmě vinotéka s degustační místností a historickým sklípkem.

Lokalita wellness víkendu
Bojnice (hotel se nachází v blízkosti zámku), Slovensko (cca 1 hodina od hranic s ČR)

Ostatní
Vinný wellness víkend v Bojnici je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 9999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]