7P Novomanželský poukaz na víkendový pobyt


Nevíte jaký pobyt zvolit jako dárek novomanželům? Žádný problém, vyberte si Novomanželský poukaz a volbu pobytu přenechejte na obdarované. Novomanželé od nás obdrží dárkový certifikát společně s informacemi o kompletní nabídce víkendů (mezi 100 -150 pobytů dle sezóny). Novomanželský poukaz vám rádi vystavíme v jakékoliv hodnotě (od 1000 Kč) si budete přát - preferovanou hodnotu poukazu stačí uvést do Zprávy pro příjemce. A na poukaz rádi přidáme i přání či věnování novomanželům (text přání též stačí napsat do Zprávy pro příjemce nebo nám ho sdělit na 739 907 010)

Majitelé Volného novomanželského poukazu mohou volit ze všech pobytových balíčků z celé naší nabídky. Pokud si vyberou levnější pobyt tak se zbylý kredit přesouvá na další objednávku nebo si mohou k vybranému pobytu doobjednat další služby (například masáže navíc, plnou penzi atd). Když si zvolí dražší pobyt tak doplatí pouze rozdíl mezi cenou pobytu a hodnotou Volného poukazu. Novomanželský poukaz je garancí, že vyberete pro obdarované přesně takový pobyt jaký si přejí.

Volné poukazy patří mezi nejvíce využívanou formu dárku a tak pokud chcete novomanželům darovat víkendový pobyt, rádi vám Volný poukaz doporučíme a věříme, že tento svatební dar bude mít u obdarovaného úspěch.

Pokud na dárek spěcháte, tak Volný poukaz Vám dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů na Volný poukaz prosím kdykoliv kontaktujte 739 907 010.

Nově u Volného poukazu při objednávce emailem poskytujeme i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do Zprávy pro příjemce heslo "Obdrž hned, plať později" nebo zavolat 739 907 010.

10 Důvodů přoč objednat jako svatební dar Volný poukaz na víkendový pobyt
1) Novomanželé si budou moci vybrat pobyt přesně podle svého gusta
2) Obdrží dárkový certifikát s nabídkou pobytů a postupem jak si objednat víkendový pobyt
3) Budou mít možnost vybírat z mnoha pobytů po celé ČR pro všechny věkové kategorie
4) Možnost expresního doručením poukazu emailem již do 10 minut, kurýrem do 24 hodin 
5) Volný poukaz lze nakoupit i na splátky bez navýšení
6) Možnost obdržet poukaz ihned a zaplatit za něj až během pěti nadcházejících dní
7) Přes 12 let zkušeností s prodejem víkendových pobytů v ČR (v tomto ohledu nemáme konkurenci)
8) Jsme důkladně prověřená společnost s mnoha spokojenými zákazníky i firemními klienty
9) Volný poukaz lze objednat v jakékoliv hodnotě (od 1000 Kč) dle přání kupujícího
10) Volný poukaz na pobyt je nejčastěji využívaná forma dárku na našem portálu

cena: 3000,- CZK za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]