13JM Víkend s vínem pro dva na Pálavě

Víkend s vínem pro dva na Pálavě Vám nabídne kvalitní ubytování ve stylovém mezonetovém apartmá, lahodnou stravu, degustaci vína se sommeliérem a hlavně bohatý wellness program spojený s vínem čítající celkem 6 vinných relaxačních procedur a k tomu neomezenou relaxaci ve vinném wellness centru.
Zde je kompletní program pobytu Víkend s vínem pro dva na Pálavě: vypravte se s námi do srdce jižní Moravy na pobyt, který si jistě získá každého milovníka lahodného vína, jelikož víno na všechny způsoby Vás bude celým pobytem provázet. Kvalitní ubytování v luxusním mezonetovém apartmá 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno gurmánské tříchodové večerní menu ve stylové hotelové restauraci .

Celá skladba balíčku bude spojena s vínem. Můžete se těšit na degustaci vína se sommeliérem, která proběhne ve vinném sklípku a během níž se důkladně seznámíte s chutí místních vín a s tradicí pěstování vína na jižní Moravě.

A hlavně na bohatý vinný relaxační program. Součástí pobytu jsou tyto procedury: 2x harmonizační vinná masáž, společná regenerační vinná lázeň a privátní relaxace v parní lázni. K tomu pro vás bude připraven neomezený vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Na konci pobytu ještě obdržíte milou pozornost od hotelu a hlavně si odvezete vzpomínky na vydařenou relaxaci na prosluněné jižní Moravě.

K Víkendu s vínem lze doobjednat
K víkendu s vínem je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 190 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 3 890 Kč, 3) Welcome set - láhev sektu a 5ks růží na přivítanou - 899 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o ovoce, sladké a slané pohoštění a minerální vodu na pokoji - 750 Kč, 5) Balíček Kouzlo vína - pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 6) Relax plus - pro dámu regenerační vinná a pro pána reflexní masáž - 1 699 Kč, 7) Balíček Pálava Exklusive - pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem - 2 290 Kč, 8) Druhá večeře pro pár - 700 Kč, 9) Privátní pronájem vířivky včetně sektu pro pár - 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na výběrové ubytování ve stylovém mezonetovém apartmá. Součástí apartmá je moderní koupelna, WC, LCD TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu, lednička, trezor a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu tříchodovu večeři formou výběru z menu ve stylové hotelové restauraci (k pobytu lze doobjednat druhou tříchodovou večeři pro pár za 700 Kč). Během pobytu Vám dále bude k dispozici hotelový vinný sklípek, restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit, pivnice a kavárna s výběrem míchaných nápojů a kávy. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita víkendu pro dva
Jižní Morava - Pálava

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrže Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Víkend s vínem pro dva na Pálavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 190 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuto v ceně pobytového balíčku).

cena: 10499,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]