1V Wellness víkend pro dva ve Špindlerově Mlýně

Akce - objednejte nyní a získejte slevu 1 200 Kč, která Vám bude odečtena z koncové ceny pobytu tzn za pobyt zaplatíte 7 799 Kč!

Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně Vás zavede do populárního horského střediska Krkonoš a mimo komfortního ubytování ve 4* hotelu Vám poskytne lahodnou polopenzi, relaxační masáže, aromatické koupele, zkrášlující čokoládový zábal pro dámu, neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem a mnoho dalších možností na vydařené relaxační i sportovní vyžití.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně: tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v hotelu 4* standardu v oblíbeném krkonošském středisku. Ihned po příjezdu pro Vás bude připravena láhev sektu a pro dámu květinové překvapení. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraciSnídaně formou švédských stolů doplní večeře formou tříchodového menu dle výběru na každý večer pobytu (viz Stravování).

A hlavně Vás bude čekat pestrý wellness program. Neomezeně k dispozici Vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool a tři druhy saun. Dále jsou součástí balíčku dvě klasické masáže éterickými oleji, pro dámu je připraven zkrášlující čokoládový zábalregenerační aroma koupel. Pán se zase může těšit na příjemný odpočinek v rašelinové lázni (tzn. celkem 5 procedur). K bohatému programu tohoto pobytového balíčku ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše celoročně nabízí.

Skladba Wellness víkendu ve Špindlerově Mlýně
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve vyhledávaném 4* hotelu ve Špindlerově Mlýně - přivítání lahví sektu a květinami - bohaté snídaně švédskými stoly po oba dva dny - večeře formou tříchodového menu dle výběru pro pár v hotelové restauraci - zkrášlující čokoládový zábal pro dámu - 2x klasická regenerační masáž éterickými oleji - aroma koupel pro dámu a rašelinová koupel pro pána - neomezený vstup do hotelového wellness s bazénem, whirpoolem a třemi druhy saun

K wellness víkendu ve Špindlu lze doobjednat
K Wellness víkendu ve Špindlerově Mlýně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 2 400 Kč (duben až listopad), 3 900 Kč (prosinec až březen), 2) Balíček Relax Špindl - masáž lávovými kameny pro dámu, originální masáž kubánským rumem pro pána - 1 999 Kč, 3) Balíček Spa Beauty - hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou včetně masáže a peelingu pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 299 Kč, 4) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro pár 3 399 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou zařízené nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování
Pobyt Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně zaručeně potěší i milovníky dobrého jídla. Součástí pobytového balíčku je polopenze. Každé ráno pro Vás bude připravena snídaně formou švédských stolů a každý večer si pochutnáte na lahodném tříchodovém menu. Hotelová restaurace Vás překvapí nejen kulinářskými specialitami, ale i svým originálním interiérem. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici Vám bude i nově otevřený hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita wellness víkendu
Krkonoše - Špindlerův Mlýn

Ostatní
Wellness víkend ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu i v jeho wellness centru klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč - v období prosinec až březen 3 900 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty (k dispozici je rodinné apartmá).

cena: 8999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]