3JM Luxusní wellness víkend pro dva v Luhačovicích


HIT Příjemná atmosféra lázní Luhačovice, luxusní ubytování v hotelu standardu 4* Superior, zážitková gastronomie v hotelové restauraci a samozřejmě pestrá relaxace. Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích je garancí neopakovatelných tří dnů.

Zde je kompletní program balíčku Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na exkluzivní ubytování v nedávno otevřeném wellness hotelu v Luhačovicích. Hotel se nachází ve zrekonstruované historické budově ve které pobýval a tvořil skladatel Leoš Janáček. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným interiérem pokojů navodí jedinečnou atmosféru pobytu. Hotel získal prestižní cenu Best of reality ve své kategorii.

Ihned po příjezdu budete přivítání welcome drinkem v hotelovém Lobby baru. Díky lahodné polopenzi si během pobytu příjde na své každý milovník dobrého jídla. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní tříchodová večerní menu se sálatovým buffe, abyste se mohli důkladně seznámit se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Dále se podíváme na slíbenou relaxaci. Můžete se těšit na romantickou koupel v hydromasážní vaně pro pár a hlavně na neomezené využívání všech služeb v moderním hotelovém wellness centru během celého pobytu. Zde Vám bude k dispozici bazén s protiproudem, whirpool, solná parní lázeň, mentolová parní lázeň, bylinková sauna, finská sauna, tepidárium, masážní sprchy, ledová studna a relaxační místnost. Nechte se tedy hýčkat a vychutnejte si skutečně exkluzivní wellness pobyt v hotelu, který je svou kvalitou a rozsahem služeb na úrovni 5*. (V letních měsících je koupel v hydromasážní vaně nahrazena za bezplatný vstup do sportovního centra s tenisovými kurty, minigolfem, kuželkami a stolním tenisem s možností zapůjčení vybavení na jednotlivé aktivity.)

K Luxusnímu wellness pobytu lze doobjednat
K balíčku Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 650 Kč, 2) Balíček masáží - celková uvolňující masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 299 Kč, 3) Balíček Beauty - regenerační kosmetické ošetření pleti (očištění, regenerace, masáž, maska) pro dámu, ošetření obličeje s masáží a výživnou procedurou pro pána - 2 899 Kč, 4) Balíček Luhačovice - regenerační antistresová masáž pro dámu a relaxační masáž celého těla pro pána - 2 299 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k wellness pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Exkluzivní hotel standardu 4*superior Vám nabídne komfortní ubytování ve kterém se snoubí moderní design pokoje s historií budovy. Do standardní výbavy každého pokoje patří luxusní koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, vysokorychlostní připojení k internetu a klimatizace. Na pokoji pro Vás budou připraveny župany a pantofle.

Stravování
Během Luxusního wellness pobytu v Luhačovicích si příjde na své každý skutečný gurmán. Součástí pobytu je lahodná polopenze. Můžete se těšit na bohaté vitální snídaně formou rautových stolů a každý večer na tříchodové menu s možností výběru a sálatovým buffe. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám nabídne nevšední gastronomický zážitek a zajisté zpříjemní chvíle strávené na wellness pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita wellness pobytu
Luhačovice - Zlínský kraj

Zajímavosti okolí
Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná, letecké muzeum Kunovice či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní
Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (např. od pondělí do středy), kdy je v hotelu klidněji pro větší vychutnání wellness nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 650 Kč za pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem pro handicapované klienty. V ceně pobytu je zahrnut lázeňský poplatek i parkovné. Jedná se o pravidelně oceňovaný hotel s top referencemi od klientů.

cena: 12999,- CZK za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]